Atvirieji mokymai

Įgykite reikiamus įgūdžius ir kelkite kvalifikaciją individualiai.

Profesionalūs mokymų vedėjai kuria dalyviams jaukią, dinamišką, intriguojančią ir pilną spalvų aplinką, kurioje lengva mokytis, atrasti ir kurti. Į mokymus susirenka darbuotojai ir specialistai iš įvairių organizacijų, todėl čia daug diskusijų ir patirties mainų.

Mokymų kategorijos

Mokymų vedėjų patirtis, individualus dėmesys ir didelis praktikos kiekis mokymų metu, suteikia galimybę stiprinti Jums aktualius profesinius bei asmeninius įgūdžius.

Artėjantys mokymai

Rekomenduojame

Viešojo kalbėjimo dirbtuvės

Vilnius
2023 m. gruodžio 7 d. | Mantas Cegelskas

Iškalbos menas tobulinamas praktikuojant. Viešojo kalbėjimo dirbtuvės skirtos norintiems įveikti scenos baimę, laisvai jaustis prieš auditoriją, sakyti įsimintinas kalbas, efektyviai pristatyti informaciją ir kurti ryšį su klausytoju.

89  Į krepšelį
Naujas

Pardavimai pažengusiems

Vilnius
2024 m. sausio 25 d. | Tomas Černiauskas

Kaip įžvelgti naujas galimybes pardavimuose? Kaip dirbti su ypatingai sunkiais klientais? Kaip padidinti asmeninių pardavimų efektyvumą? Šiuos klausimus dažnai užduoda pardavimų vadybininkai, kurie jau turi patirties pardavimuose, puikiai išmano pardavimų procesą, žino ir taiko skirtingas pardavimų metodikas. Tačiau ir jiems tenka susidurti su iššūkiais bei sunkumais, o atsakymų paieška ir sugaištas laikas ne visada veda prie geriausio rezultato. Šiuose mokymuose atnaujinsite savo pardavimų praktikas.

250  Į krepšelį
Bestseleris

ICC koučingo mokymai

Vilnius
2024 m. sausio 30-2 d. ir vasario 13-16 d. | Dr. Alisa Miniotaitė

Koučingas – galingas įrankis, padedantis siekti profesinių ir asmeninių tikslų. Koučingo metodika leidžia apibrėžti norimą rezultatą, parengti efektyvų veiksmų planą, įsivertinti iššūkius, motyvuoti save kelyje į tikslą. Praktikuodami koučingą išmokstame klausyti ir suprasti save bei kitus, reikiamu laiku sau ir kitiems užduoti tinkamus klausimus, kurti ryšį bei dialogą. Koučingo metodas skatina veikti jau dabar, neatidėliojant siekti trokštamų rezultatų ir sėkmės.

2160  Į krepšelį
Bestseleris

Praktiniai vadovavimo mokymai

Vilnius
2024 m. kovo 5-6 d. | Dr. Alisa Miniotaitė

Vadovavimo mokymai – siekiantiems atnaujinti arba įgyti naujų vadovavimo įgūdžių, stiprinti darbo su žmonėmis kompetencijas praktiškai. Mokymuose išbandysite esminius šiuolaikinius vadovavimo įrankius, kurie naudingi sprendžiant kasdienius vadovo iššūkius bei siekiant komandos ir (arba) organizacijos tikslų. Vadovai dirba grupėje, analizuoja verslo atvejus, susipažįsta su šiuolaikinėmis vadovavimo praktikomis, išbando vadovavimo įrankius, gauna daug mokymų vedėjo įžvalgų ir rekomendacijų.

531  Į krepšelį
Rekomenduojame

Viešojo kalbėjimo dirbtuvės

Vilnius
2024 m. kovo 20 d. | Mantas Cegelskas

Iškalbos menas tobulinamas praktikuojant. Viešojo kalbėjimo dirbtuvės skirtos norintiems įveikti scenos baimę, laisvai jaustis prieš auditoriją, sakyti įsimintinas kalbas, efektyviai pristatyti informaciją ir kurti ryšį su klausytoju.

89  Į krepšelį
Rekomenduojame

Emocinis intelektas: kaip dirbti su žmonėmis?

Vilnius
2024 m. balandžio 25 d. | Simonas Girdzijauskas

Lavinti emocinį intelektą ir išlikti emociškai atspariems svarbu ir vadovams, ir specialistams, dirbantiems su žmonėmis. Išbandykite veiksmingas emocijų valdymo strategijas ir technikas, kurios padės išlaikyti šaltą protą ir ramiai priimti sprendimus sudėtingose situacijose, išsaugant darbų ryšį su kolegomis ir klientais.

129  Į krepšelį
Rekomenduojame

Gyvenimo koučingo mokymai

Vilnius
2024 m. rugsėjo 4-6 d. ir rugsėjo 25-27 d. | Dr. Alisa Miniotaitė

Gyvenimo koučingas prasideda nuo asmeninio gyvenimo klausimų. Tačiau praktikoje asmeninis ir profesinis gyvenimas – neatsiejami. Šie antrojo lygio koučingo mokymai sukurti taip, kad koučeriai galėtų padėti žmonėms subalansuoti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą bei siekti norimų tikslų. Gyvenimo koučingo mokymai reikalingi ir vadovų koučingo specialistams, kadangi daugumai vadovų trūksta balanso gyvenime.

2000  Į krepšelį
Filtras
Mokymų vedėjai
Kategorijos
Vieta

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.