Grįžti į ES projektus

UAB ALISA MANAGEMENT LABORATORY ĮGYVENDINA EL. PASLAUGŲ PARDAVIMO IR SAVITARNOS PLATFORMOS DIEGIMO PROJEKTĄ

Dalintis Facebook Dalintis LinkedIn Spausdinti puslapį Kopijuoti

Projekto pavadinimas: „El. paslaugų pardavimo ir savitarnos platformos diegimas“
Projekto numeris: 13.1.1-LVPA-K-860-01-1388
Projekto vykdytojas: UAB „Alisa Management Laboratory“

Projekto tikslas: sukurti ir įdiegti elektroninę paslaugų pardavimo ir savitarnos platformą, kuri įgalintų klientus pasirinkti, užsakyti ir laiku gauti įmonės paslaugas.

Aprašymas: Projekto metu bus diegiama elektroninė paslaugų pardavimo ir savitarnos platforma, kuri bus integruojama su apskaitos valdymo sistema. Platforma turėtų įgalinti užsakyti mokymus ir kitas paslaugas, atlikti mokėjimus. Projekto metu siekiama perorganizuoti įmonės procesus taip, kad ir nuotoliniu būdu nupirktos ir gautos paslaugos atitiktų keliamus kokybinius reikalavimus.

 Projektas finansuojamas pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“.iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Bendra projekto vertė: 53 216,00 Eur

Paramos suma iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės: 39 912,00 Eur

Projekto vykdymo pradžia: 2022-02

Projekto vykdymo pabaiga: 2023-02

UAB „Alisa Management Laboratory“ – tai tarptautinė, žinias kurianti organizacijų sprendimų bendrovė. Įmonės paslaugos: visų grandžių darbuotojų mokymai, personalo paieška ir atranka, organizacijų tyrimai ir valdymo sprendimai. Nuo 2016 m. įmonė veikia Baltijos šalyse, Skandinavijoje bei Lenkijoje.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.