Grįžti į ES projektus

UAB ALISA MANAGEMENT LABORATORY ĮGYVENDINA DI SPRENDIMAIS PAREMTOS PLATFORMOS KŪRIMO PROJEKTĄ

Dalintis Facebook Dalintis LinkedIn Spausdinti puslapį Kopijuoti

Nuo 2020-09-01 UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“ drauge su partneriu ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, UAB įgyvendina projektą „Dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi sprendimų panaudojimas žmogiškųjų išteklių paieškos, atrankos ir vertinimo platformos kūrimui“, projekto kodas Nr. 01.2.1-LVPA-K-856-01-0209, pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-K-856 „Eksperimentas“.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė

Projekto vertė – 446 814,00 Eur.

Skirta paramos lėšų – 298 880,19 Eur.

Projekto trukmė – 36 mėnesiai.

Projekto tikslas – pasirengti dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi sprendimais paremtos žmogiškųjų išteklių paieškos, atrankos ir vertinimo platformos sukūrimui. Ši nauja platforma  sudarys galimybes panaudojant dirbtinio intelekto sprendinius laiku ir kokybiškai pritraukti ir sujungti darbdavius ir darbuotojus pagal kompetencijų ir reikalavimų darbo patirčiai atitiktį.

UAB „Alisa Management Laboratory“ – tai tarptautinė, žinias kurianti organizacijų sprendimų bendrovė. Įmonės paslaugos: visų grandžių darbuotojų mokymai, personalo paieška ir atranka, organizacijų tyrimai ir valdymo sprendimai. Nuo 2016 m. įmonė veikia Baltijos šalyse, Skandinavijoje bei Lenkijoje.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.