Grįžti į ES projektus

UAB ALISA MANAGEMENT LABORATORY ĮGYVENDINA NAUJŲ PASLAUGŲ DIZAINO KŪRIMO PROJEKTĄ

Dalintis Facebook Dalintis LinkedIn Spausdinti puslapį Kopijuoti

Nuo 2020-09-22 UAB ALISA MANAGEMENT LABORATORY įgyvendina projektą „Naujų paslaugų ir sprendinių dizaino sukūrimas“, projekto kodas Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-02-0188, pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „Dizainas Lt“.

Projektui įgyvendinti buvo skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos. ES investicijų fondas, iš kurio projektas finansuojamas: Europos regioninės plėtros fondas.

Projekto vertė – 35 800,00 Eur.

Skirta paramos lėšų – 35 575,00 Eur.

Projekto trukmė – 16 mėnesių.

Projekto tikslas – sukurti tris naujo sprendinio ir paslaugų dizainus. Tai bus nauji universalūs dizaino sprendimai, kuriais bus siekiama padidinti įmonės paslaugų patrauklumą, priimtinumą skirtingoms vartotojų grupėms, o kartu ir paklausą Lietuvos ir kitų šalių rinkose.

UAB „Alisa Management Laboratory“ – tai tarptautinė, žinias kurianti organizacijų sprendimų bendrovė. Įmonės paslaugos: visų grandžių darbuotojų mokymai, personalo paieška ir atranka, organizacijų tyrimai ir valdymo sprendimai. Nuo 2016 m. įmonė veikiame Baltijos šalyse, Skandinavijoje bei Lenkijoje.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.